Survivor'da Elenen İsim Şok Etti!

TV 8 ekranında yayınlanan ve haftalar geçtikçe Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasındaki rekabetin giderek arttığı Survivor 2017’de dün gece eleme heyecanı yaşandı.
06.04.2017 17:29

Nefeslerin tutulduğu eleme konseyinde yarışmaya veda eden isim ise herkesi şok etti. İşte Survivor 2017’de en az oyu alarak yarışmaya veda eden o isim…

Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler ve gönüllüler takımı, 2'şer yarışmacılarını eleme potasına sokmuşlardı. Toplam dört kişi arasında yapılan halk oylaması sonucunda adaya veda eden isim belirlenmiş oldu. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi?

Survivor'da eleme konseyinde eleme potasında olan Âdem, Sabriye, Berna ve Erdi halk oylamasına sunuldu. Eleme potasında rakiplerinden daha düşük SMS oyunu alarak elenen isim ise Erdi oldu. Gönüllüler takımının iddialı isimlerinden birisi olan Erdi, elendiğini öğrendiğinde kısa süreli bir şok yaşadı. Ardından son açıklamasını yapan Erdi, birleşme partisine katılamadığı için üzgün olduğunu da ifade etti.