Serdar Ortaç'tan Sinan Akçıl’a Rest: "Dokunma Ulan! Çek Ellerini"

Ünlü besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl, hatırlanacağı gibi şarkıları kadar magazin hayatı ve ilişkileri ile de gündeme gelen bir isim.
29.03.2017 12:19

Sinan Akçıl son olarak Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan ile bir şarkıda düet yapmak için stüdyoya girince, Serdar Ortaç da çapkın besteciye espri yaparak takılmayı da ihmal etmedi. Serdar Ortaç, eşi ve Sinan Akçıl'ın düet yapmasına şaka yollu takıldı ve karısına sarılan Sinan Akçıl'a "Dokunma ulan! Çek ellerini" sözleri ile tepki gösterdi.

Eşi Chloe Loughnan ve Sinan Akçıl’ı düet yapmak için girdikleri stüdyo ortamında videoya alan Serdar Ortaç, çapkın besteciye de şaka yollu takıldı. Eşi ve Sinan Akçıl’ın düet yaparken olan videosunu çektikten sonra sosyal medya hesabından da paylaşan Serdar Ortaç; videoda "Karım bana bile düet yapmadı. Sinan Akçıl'a yapıyor ya hu! Olacak iş değil!" demesi de dikkatlerden kaçmadı. Bu sözler üzerine Sinan Akçıl’ın ‘işte bu’ diyerek Chloe Loughnan’a sarılması üzerine isyan eden Serdar Ortaç; "Dokunma ulan! Çek ellerini’ diyerek ünlü sanatçıya takıldı.

 

BENZER HABERLER