Serdar Ortaç'tan Rock Müzik İle İlgili Şok Sözler

Fox TV’nin iddialı yarışmalarından birisi olan ve yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği 'En İyi Ben Söylerim’ yarışmasının jüri üyeleri Serdar Ortaç ve Kibariye,
31.01.2017 16:35

yarışmanın yeni bölümde de yorumlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekecek. Özellikle Serdar Ortaç’ın Rock müzik ile ilgili yaptığı yorumlar, müzik gündeminde oldukça ses getirecek gibi gözüküyor.

‘En İyi Ben Söylerim’ yarışmasının yeni bölümüne ait çekimlerinde yarışmaya katılan yarışmacılardan birisinin söylediği 'Haydi Gel İçelim’ şarkısından sonra yarışmacının Rock müziğin biraz kirli okunması gerektiğini ifade etmesi üzerine söz alan ünlü popçu Serdar Ortaç, "Bana göre Rock bizim müziğimiz değil. Saçını uzatıp kafa sallayan gençlerin müzik tarzı, benim gençliğimin değil” yorumunu yaparak müzik gündemine bomba gibi düşecek bir tartışmanın fitilini de ateşlemiş oldu.

Sunucu Çağla Şıkel’in araya girerek Serdar Ortaç’a söylediklerinin yanlış anlaşılabileceğini vurgulaması üzerine Serdar Ortaç iddialı sözlerine devam etti. Ünlü popçu "O şarkıların da seveni var. Bana göre bizim şarkılarımız değil, Rock şarkıları sevmiyorum” diyerek,  sözlerini biraz daha farklı bir şekilde ifade etti.

BENZER HABERLER