Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Şok Eden Eleme!

Kanal D ekranında yayınlanan ve ilgi ile takip edilen Kısmetse Olur isimli yarışmada dün gece eleme heyecanı yaşandı.
29.03.2017 12:07

Haftanın finalinde birinci olan ve elenecek olan isimler merakla beklenirken, Kısmetse Olur bir ilk yaşandı. Kısmetse Olur evi haftanın finalinde elenecek isimler açıklanmadan önce ilk kez bir damat adayı kendi isteği ile Kısmetse Olur yarışmasına veda etmek istediğini ifade etti. Peki, kendi isteği ile elenmek isteyen bu damat adayı kimdi?

Kısmetse Olur yarışmasında dün akşam haftanın finali vardı. Kısmetse Olur evine kimin veda edeceği merakla beklenirken,  damatlar evinden bir yarışmacı izleyenleri şok eden bir açıklamada bulundu.

Dün akşam yayınlanan haftanın finalinde duygularını açığa vuran Onur ve Aycan cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı! İki sevgilinin konuşması sonrasında Onur ve Aycan aşkı yeniden alevlendi. Ancak çiftin önünde büyük bir engel vardı: Onur bu hafta eleme potasındaydı. Damat adayları arasından Onur eleme potasına kalınca herkes nefesleri tutarak kimin eleneceği beklemeye başladığı sırada, damat adaylarından birisi Onur’un yerine elenmek istedi. İşte o damat adayı: Tankut. Onur ve Aycan’ın tam kavuşacakken ayrılmasına gönlü razı olmayan Tankut, "abilik" yaparak yarışmadan elenmek istediğini belirtti.  Evdeki diğer isimlerin engellemeye çalışmasına aldırmayan Tankut, Kısmetse Olur evinden kendi isteği ile elenen isim oldu.

 Böylece Onur Kısmetse Olur evinde kalmaya devam ederken, Aycan ile yaşayacakları şimdiden merak konusu oldu.

BENZER HABERLER