'Kiralık Aşk' Dizisine Gözyaşları İle Veda!

Kiralık Aşk, yeni sezon kadrosuna yeni isimler dâhil etmesine rağmen reytinglerde istediği başarıyı bir türlü elde edememişti.
21.01.2017 16:00

Star TV ekranında yayınlandığı ilk bölümlerden itibaren büyük bir hayran kitlesi tarafından takip edilen ve Cuma akşamları reyting sıralamasında zirveyi kimseye kaptırmayan Kiralık Aşk, yeni sezon kadrosuna yeni isimler dâhil etmesine rağmen reytinglerde istediği başarıyı bir türlü elde edememişti. Dizi, son olarak 69. Bölüm ile final yapma kararı almıştı. Kiralık Aşk dizisinin final bölümü ise duygu dolu anlara sahne olarak çekildi.

20 Ocak Cuma günü yayınlanacak 69. Final bölüm ile ekranlara veda edecek olan dizinin setinde final bölümü çekimi sonrasında duygusal anlar yaşandı. Dizi ekibi, final bölümü çekimi için son kez bir araya geldi. 'Kiralık Aşk' dizisinin usta oyuncularından birisi olan ve dizide canlandırdığı ‘Neriman’ rolü ile çok sevilen Nergis Kumbasar ise veda anlarında gözyaşlarını tutamadı.

Dizide canlandırdığı ‘Kuriş’ karakteri ile fenomen haline gelen Onur Büyüktopçu ise veda anlarının videosunu resmi sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü oyuncu;  "Boğazımızda bir düğüm. #kiralıkaşkfinal" notuyla paylaşarak üzüntüsünü dile getirdi.


Kiralık Aşk 69. Bölüm Final Bölümünde Neler Olacak?

Star Tv ekranında yayınlandığı ilk sezondan itibaren ilgi ile takip edilen, fakat yeni sezonda kadrosuna dahil ettiği iddialı isimlere rağmen reytinglerde hedeflediği başarıyı bir türlü yakalayamayan Kiralık Aşk dizisi, bu akşam yayınlanacak olan 69. Bölümü ile final yapıyor.

Kiralık Aşk dizisinin 69. Final bölümüne ait fragman yayınlandı ve dizinin takipçileri tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Peki, Kiralık Aşk nasıl bitecek?

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un paylaştığı Kiralık Aşk, final bölümünde sürprizler ile ekrana gelecek. Aşklarının her aşamasına şahit olduğumuz Ömer ve Defne’nin akıbeti artık belli olacak. Kiralık Aşk 69. Final bölümünde zaman hızla akıyor, hamilelik halleriyle, çocuklarıyla, etraflarında toplanan sevgiyle Defne ve Ömer’in mutlulukları izleyenlerin içini ısıtıyor.

Ömer, öncelikle kendini Türkan’a anlatmak için yola çıkıyor. Ömer ve Türkan’ın sahnesi duygu dolu, göz yaşartıcı bir yere varıyor. Ve Defne hamile olduğunu Ömer’e söyleyecek ama bunu nasıl yapacağını bir türlü bilmiyor. Ömer ise Defne’nin hamile olduğunu öğrenince görülmeye değer bir tepki veriyor!

Masalın sonunda ise Defne gerçekten külkedisi oluyor. Defne’nin prenses, Ömer’in prens olduğu gerçek bir peri masalı ile Kiralık Aşk ekranlara mutlu bir şekilde veda ediyor.