Kaan Tangöze’den Kıvılcım Ural’ı Koruyan Açıklama!

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, hatırlanacağı gibi geçtiğimiz sene aldatma haberi ile magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
29.03.2017 12:21

Aldatmanın üzerine Kaan Tangöze ve eşi Seçkin Piriler evliliklerini tel celsede bitirmiş ve Kaan Tangöze her fırsatta Kıvılcım Ural ile birlikte olduğunu magazincilere göstermişti. Boşanmanın ardından Seçkin Piriler ise eski eşi ve sevgilisi hakkında yaptığı açıklamalar ile gündeme bomba gibi düştü. Seçkin Piriler katıldığı moda etkinliğinde eski eşi ve sevgilisi Kıvılcım Ural’ı hedef alan açıklamaları ile gündem yaratmıştı. Konu hakkında aldatma ve boşanma sürecinde hiçbir açıklama yapmayan Kaan Tangöze ise Seçkin Piriler’in bu açıklamalarının üzerine suskunluğunu bozdu.

Kaan Tangöze eski eşi Seçkin Piriler’in sevgilisi Kıvılcım Ural hakkında yaptığı, "Kaan'ı kullanıyor. İlişkileri bitti biliyorum" açıklamasına yayınlandığı basın bülteni ile cevap verdi. Ünlü şarkıcı, paylaştığı basın duyurusunda “Son zamanlarda hakkımda çıkan haberler konusunda ilk ve son açıklamamdır. Süreç içerisinde evliliğimin sona ermesi ve bunun sebepleri konusunda yapılan haksız açıklamalardan, Kıvılcım üzerine yapılan baskıdan duyduğum rahatsızlığı belirtmek isterim. Tüm sorumluluk bana ait olup, özel hayatlarımıza saygı gösterilerek, bu konuda herkesin gerekli hassasiyeti göstermesini rica ederim” ifadesini kullandı.

Kaan Tangöze’nin yapmış olduğu bu basın duyurusu herkesi şaşkına çevirdi. Çünkü Kaan Tangöze tüm süreç boyunca hiçbir açıklama yapmamıştı. Magazin gündemi tarafından ünlü rockçının bu açıklaması eski eşi Seçkin Piriler’e’ sevgilim hakkında konuşmayı bırak’ mesajı verdiği belirtiliyor.

BENZER HABERLER