'Fi' Dizisine Konuk Olan Özge Özpirinçci, Dizi Geleneğini Bozmadı

Dizi sektöründe alternatif dizi olarak bir ilk olan ve iddialı kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Fİ dizisi, gündemden düşmüyor.
06.04.2017 17:32

Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Ozan Güven'in başrollerini paylaştığı dizinin tanıtım fotoğraflarında sürekli olarak yatak sahneleri olması ve dizinin başrol oyuncularının cesur sahneleri gündeme bomba gibi düşerken; diziye konuk oyuncu olarak katılan Özge Özpirinçci de bu geleneği bozmadı. Ünlü oyuncunun diziye katıldığına dair basına servis edilen fotoğraflarda da cesur sahneler dikkat çekti.

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisi, hem oyuncu kadrosu, hem de cesur sahneleriyle en çok konuşulan dizilerden birisi haline geldi. Başrollerini Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç gibi iddialı isimlerin paylaştığı dizinin ilk 5 bölümüne ünlü oyuncu Özge Özpirinçci de konuk olacak. Tanınmış bir oyuncu olan Sıla karakterini canlandıran Özge Özpirinçci ilk kez bu kadar cesur sahneler ile karşımıza çıkacak! Bu durum sempatik oyuncunun da dizi geleneğine ayak uydurduğuna dair yorumlar yapılmasına da neden oldu.