Demet Akalın’ın Dubai Rüyası Kötü Bitti!

Ünlü popçu Demet Akalın’ın rüya gibi başlayan Dubai tatili kötü bitti! Çıkardığı albüm ile müzik dünyasını sallayan ve her bir şarkısı hit olan Demet Akalın, bilindiği gibi Dubai tatiline çıkmıştı.
06.04.2017 17:30

Ünlü popçu eşi Okan Kurt ve kızları Hira ile çıktıkları Dubai tatilinin her bir karesini sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı. Oldukça mutlu oldukları gözüken çiftin rüya gibi başlayan Dubai tatili maalesef kötü bitti. Ünlü popçu Demet Akalın ve kızı tatilin son günü yedikleri balıktan zehirlenince ünlü popçunun Dubai tatili kötü bitti. Ünlü sanatçı uçakta geçen zor anları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı ve yanlarında olan herkese teşekkür etti.

Demet Akalın geçirdiği zor anları sosyal medya hesabı üzerinden şu açıklamalar ile anlattı;

“Tatil demeye dilim varmıyor. Zehirlenip döndük. Uçakta THY hosteslerinin ilgisine, adını bilmediğim bir babaya, gözlerimi açtığımda bizim için çırpınan hanımefendiye, uçağı İran’a döndürmeyi düşündürecek kadar gözünü karartan babamıza (Okan Kurt) İngiliz doktora, bizi iyileştiren hastaneye teşekkürler.” Yazarak yaşadığı paniği takipçileri ile paylaştı.

BENZER HABERLER