Demet Akalın'dan Şaşırtan Açıklama: ‘Beni Boşayıp Başkasıyla Evlenebilir

Çıkardığı albüm ile müzik dünyasının tozunu dumana katan ve müzik kariyerinin 20. Yılında zirvedeki yerini kimseye kaptırmaya niyeti olmadığını her fırsatta gösteren ünlü popçu Demet Akalın, önceki akşam Tekirdağ’da konser verdi.
29.03.2017 12:09

Demet Akalın konser esnasında izleyenler ile kısa süreli muhabbetler etmekten de geri kalmadı. Ünlü sanatçının dediği bir laf ise evliliklerinde kriz yaşandığı iddialarını gündeme getirdi. İşte Demet Akalın’dan şok eden açıklama…

Demet Akalın önceki akşam Tekirdağ'da bir gece kulübünde sahne alarak Tekirdağlı sevenleri ile buluştu. Demet Akalın konseri esnasında yaptığı bir açıklama ile gündeme bomba gibi düştü Peki o açıklama neydi?

Ünlü popçu yoğun çalışma temposundan şikâyet ederken, konser programının yoğunluğu yüzünden artık dayanamadığını ve çok yoğun olduğunu ifade etti. Ünlü popçu kendisini 100 yaşında hissetmeye başladığını ifade ederken hem ruhen bitik olduğunu hem de çok yorgun olduğunu ifade etti.

Eşinin ikinci çocuğu istediğini de belirten Demet Akalın, ‘‘Kusura bakmasın ama asla! Çok arzu ediyorsa beni boşayıp başkasıyla evlenebilir. İkinciyi, üçüncüyü yapabilir. Bunu kendisine de açık ve net şekilde söyledim. Bir daha doğurmayı göze alamam." Diyerek şok bir açıklamaya da imza atmış oldu.

BENZER HABERLER