Aslıhan Doğan Ve Arda Turan Yeniden Birlikte Mi?

Barcelona’da top koşturan ve ülkemizi en iyi şekilde temsil eden yıldız futbolcu Arda Turan, hatırlanacağı gibi uzun zamandır devam eden ilişkisini geçtiğimiz Ekim ayında bitirmişti.
29.03.2017 12:05

Arda Turan ile Aslıhan Doğan iki yıllık bir ilişkinin ardından karşılıklı aldıkları karar ile ayrılmış ve Aslıhan Doğan o günden itibaren İspanya’ya hiç gitmemişti.

Ekim 2016’dan beri hiç görüşmeyen ve karşılaşmamak için özen de gösteren çift arasında buzların eridiği iddiası magazin basınına bomba gibi düştü.  İddialara göre altı aydır hiç görüşmeyen Arda Turan- Aslıhan Doğan çifti, 15 gün önce telefonla konuşup mesajlaşmaya başladı. Ünlü çift bununla da yetinmedi ve Arda Turan’ın Türkiye’ye geldiği bir dönemde Kuruçeşme’de gözlerden uzak bir lokantada yemek yedi. İddialara göre ayrılık kararından sonra pişman olan Arda Turan bu yemeği özel olarak ayarlamış ve Aslıhan’a da çok ısrar etmiş. Sonuçta buluşan ve birlikte yemek yiyen Arda Turan ile Aslıhan Doğan, aralarındaki buzları eritmiş gibi. İddialara göre Aslıhan Doğan, ayrılık yüzünden yaşadığı pişmanlığı ilişkilerine ikinci bir şans daha vererek sonlandırdı.

BENZER HABERLER